02.04.2024 09:30
Де у місті пролікувати зуби?
![660a83299129d__434019625_7312718575429929_469684572718027796_n.jpg 660a83299129d__434019625_7312718575429929_469684572718027796_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/210206/660a83299129d__434019625_7312718575429929_469684572718027796_n.jpg)
Так, у КП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» можна у будь-який зручний час і без черг пролікувати зуби. У медзакладі, котрий перебуває на повному самозабезпеченні, обслуговуються як мешканці Шевченківського району – за територіальною прив’язкою, так і з усього міста.
Скористатися послугами ортопеда, стоматолога-хірурга або ж стоматолога-терапевта тут можуть як дорослі, так і діти. В. о. директора КП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» Валентина Логвин навела статистику: впродовж минулого року відповідні послуги тут отримали 304 дитини і 1686 дорослих. Загалом нарахували 1518 звернень до лікарів стоматологічного відділення, ще 472 – ортопедичного.
- На жаль, показники з року в рік падають. Далася взнаки ситуація в країні, адже багато людей через військові дії були вимушені виїхати за кордон. Натомість додалися внутрішньо переміщенні особи, котрі прибули до міста з тимчасово окупованих територій, - додала Валентина Логвин.
Послуги тут хоч і платні, бо заклад не має підписаного пакета з НСЗУ, але на 10-15% дешевші, ніж у приватних клініках.
- Ми не маємо укладеного пакету з НСЗУ, тому що не відповідаємо вимогам. Виконати їх - як-от облаштування пандусу, додаткових санвузлів - ми не в змозі, оскільки знаходимося у приміщенні житлового будинку. Доведеться вдатися до масштабних переробок – розширення коридору тощо, - наголосила Валентина Логвин.
Ще однією перевагою у стоматполіклініці є доступність лікарів. Зателефонувавши попередньо до реєстратури, втрапити на прийом можна вже за 2-3 дні. Фахівці працюють з понеділка по п’ятницю з 7.30 й до 18.00
У планах закладу – відкрити пародонтологічний кабінет і кабінет імплантології. Для цього мають в арсеналі сучасне обладнання і команду освічених фахівців.
- Багато людей звертаються з приводу кровоточивості ясен, захворювань слизової оболонки порожнини рота. Саме тому ми вирішили відкрити відповідні кабінети. Імплантологія – це зараз дуже популярний і розвинутий напрямок. Прагнемо крокувати в ногу з часом, діяти за сучасними стандартами і технологіями, - додала Валентина Логвин.
![433934342_952687503098893_253512130995660184_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/211562/433934342_952687503098893_253512130995660184_n.jpg)
![433960848_1436911063878055_7850826519596785586_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/211563/433960848_1436911063878055_7850826519596785586_n.jpg)
![434005303_333104209774367_7405974067301232589_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/211564/434005303_333104209774367_7405974067301232589_n.jpg)
![434011640_755488896321971_3540330301132288678_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/211565/434011640_755488896321971_3540330301132288678_n.jpg)