02.04.2024 20:05
У дитячій лікарні побудують сонячну електростанцію
![660c3be01d4cc__photo_2024-04-02_15-18-09-(2).jpg 660c3be01d4cc__photo_2024-04-02_15-18-09-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212170/660c3be01d4cc__photo_2024-04-02_15-18-09-(2).jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжжя впроваджує альтернативні джерела енергії на об’єктах соціальної сфери.
Підписали меморандум про співпрацю з ГО «Екоклуб», яка залучає міжнародних донорів до енергозберігаючих проєктів по всій Україні. Спільно з організацією плануємо побудувати сонячну електростанцію на території міської дитячої лікарні № 5. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу комунального багатопрофільного дитячого медзакладу в критичних ситуаціях.
Запоріжжя завжди приділяло уваги ініціативам, що стосуються розвитку зеленої енергетики. Тож дякуємо ГО «Екоклуб» за увагу до потреб нашого міста. Працюватимемо над тим, аби таких енергоефективних проєктів у Запоріжжі було якомога більше.
![photo_2024-04-02_15-18-09-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212244/photo_2024-04-02_15-18-09-(2).jpg)
![photo_2024-04-02_15-18-09.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212245/photo_2024-04-02_15-18-09.jpg)
![photo_2024-04-02_15-18-10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212246/photo_2024-04-02_15-18-10.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
Усі новини