Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

03.04.2024 13:40

Перемога запорізьких освітян

660d308b63ace__освітяни.jpg

Освітні заклади Запоріжжя гідно представили інноваційний досвід в педагогічній роботі на XV Міжнародній виставці  «Сучасні заклади освіти-2024». В заході взяли участь 86 закладів освіти Запоріжжя. Серед них департамент освіти і науки Запорізької міської ради, Центр професійного розвитку педагогічних працівників, 39 закладів загальної середньої освіти, 4 початкові школи, 1 інклюзивно-ресурсний центр, 6 закладів позашкільної освіти та 34 заклади дошкільної освіти.

Запорізькі освітяни представили 112 конкурсних робіт у 13 тематичних номінаціях. Вони презентували впровадження широкого спектру  освітніх програм, навчально-методичних комплексів, що допомагають у підвищенні якості освіти, продемонстрували власний досвід створення сучасного, безпечного й комфортного освітнього середовища.  

Цьогорічні здобутки запорізьких педагогів високо оцінило журі виставки. У підсумку вони завоювали 59 золотих, 32 срібних та 21 бронзову медаль.

Так, переможцями стали:

Номінація «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інтеграції освіти України в європейський освітній простір»

ЗОЛОТО

  1. Запорізька гімназія № 63 Запорізької міської ради
  2. Заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад позашкільної освіти «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 280 «Родзинка» Запорізької міської ради

Номінація «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагога в умовах воєнного стану»

ЗОЛОТО

  1. Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
  2. Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 4 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради
  2. Заклад позашкільної освіти «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 80 Запорізької міської ради

Номінація «STEM-освіта як засіб формування мотивації до науково-дослідницької та проєктної діяльності»

ЗОЛОТО

  1. Запорізька гімназія № 5 Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 62 Запорізької міської ради
  3. Запорізький навчально-виховний комплекс № 67 Запорізької міської ради 
  4. Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради
  5. Запорізька гімназія № 89 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Запорізька гімназія № 85 Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 161 «Сніжинка» Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 60 Запорізької міської ради

Номінація «Лідерство обдарованої особистості в умовах Нової української школи»

ЗОЛОТО

  1. Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради

Номінація «Музейна педагогіка як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 133 «Струмочок» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 228 «Веселинка» Запорізької міської ради
  3. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 244 «Біла лілея» Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 175 «Оленка» Запорізької міської ради
  2. Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 130 «Казка» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 188 «Козачата» Запорізької міської ради

Номінація «Педагогічні засоби подолання освітніх втрат і збереження якості освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 236 «Сонячний» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «Лазурний» Запорізької міської ради
  3. Запорізька початкова школа «Світанок» Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради
  5. Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради 
  6. Хортицький академічний ліцей Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 22 «Сопілочка» Запорізької міської ради

Номінація «Формування і розвиток критичного мислення здобувачів освіти як невід’ємний компонент медіаграмотності»

ЗОЛОТО

  1. Запорізька початкова школа «Еврика» Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 19 Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради
  5. Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Запорізька гімназія № 60 Запорізької міської ради
  2. Запорізький навчально-виховний комплекс № 67 Запорізької міської ради
  3. Хортицький академічний ліцей Запорізької міської ради

Номінація «Безпечний освітній простір як чинник забезпечення якості освіти»

ЗОЛОТО

  1. Запорізький академічний ліцей № 23 Запорізької міської ради Запорізької області
  2. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 84 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 210 «Славутич» Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 5 Запорізької міської ради
  3. Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія № 27 Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Запорізький навчально-виховний комплекс № 67 Запорізької міської ради 
  2. Запорізька гімназія № 107 Запорізької міської ради

Номінація «Виховні константи утвердження української національної та громадянської ідентичності»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 199 «Дивосад» Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 90 Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 101 Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 111 Запорізької міської ради
  5. Запорізький ліцей «Промінь» Запорізької міської ради
  6. Заклад позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради
  7. Заклад позашкільної освіти «Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району» Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 «Казковий світ» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 162 «Ведмедик» Запорізької міської ради
  3. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 293 «Багряні вітрила» Запорізької міської ради
  4. Запорізька початкова школа «Натхнення» Запорізької міської ради
  5. Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 130 «Казка» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 270 «Іскринка» Запорізької міської ради
  3. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 274 «Зайчатко» Запорізької міської ради

Номінація «Упровадження здоров’язбережувальної педагогіки в практику діяльності закладів освіти»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 144 «Запорожець» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «Надія» Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради 
  4. Запорізька гімназія № 47 Запорізької міської ради
  5. Запорізька гімназія № 85 Запорізької міської ради
  6. Заклад позашкільної освіти «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради
  7. Запорізька гімназія № 108 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Запорізька гімназія № 42 Запорізької міської ради
  2. Запорізький навчально-виховний комплекс № 67 Запорізької міської ради 

БРОНЗА

  1. Запорізька гімназія № 107 Запорізької міської ради
  2. Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради

Номінація «Екологічна свідомість – шлях у майбутнє»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 43 «Смайлик» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 226 «Дивограй» Запорізької міської ради
  3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 42 Запорізької міської ради
  5. Запорізький ліцей № 71 Запорізької міської ради
  6. Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 217 «Грайлик» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 284 «Зірковий» Запорізької міської ради
  3. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 297 «Здоров’ячок» Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 76 Запорізької міської ради
  5. Запорізька гімназія № 85 Запорізької міської ради

Номінація «Психолого-педагогічний і корекційно-розвивальний супровід дітей і молоді з особливими освітніми потребами в умовах кризових викликів»

ЗОЛОТО

  1. Запорізька початкова школа «Барвінок» Запорізької міської ради
  2. Запорізька гімназія № 14 Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 92 Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 95 Запорізької міської ради
  5. Інклюзивно-ресурсний центр по Вознесенівському району міста Запоріжжя департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 81 «Джерельце» Запорізької міської ради
  2. Спеціальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 146 «Вербичка» Запорізької міської ради
  3. Спеціальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 232 «Сіренький зайчик» Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 108 Запорізької міської ради

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 237 «Смородинка» Запорізької міської ради  

Номінація «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності»

ЗОЛОТО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 100 «Гармонія» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 145 «Дружна сімейка» Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради
  4. Запорізька гімназія № 76 Запорізької міської ради
  5. Запорізька гімназія № 103 Запорізької міської ради

СРІБЛО

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 43 «Смайлик» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 228 «Веселинка» Запорізької міської ради
  3. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 237 «Смородинка» Запорізької міської ради
  4. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 285 «Посмішка» Запорізької міської ради
  5. Запорізький навчально-виховний комплекс № 67 Запорізької міської ради 
  6. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Запорізької міської ради 
  7. Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради 

БРОНЗА

  1. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 14 «Мальва» Запорізької міської ради
  2. Заклад дошкільної освіти № 75 «Сонечки» Запорізької міської ради
  3. Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради