03.04.2024 14:50
Відбулась «гаряча лінія» з першим заступником міського голови
![660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg 660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212544/660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg)
3 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста відповідав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Олександр Власюк. Громадяни звернулись до посадовця з наступними питаннями:
- приватизація житла;
- відновлення газопостачання;
- отримання гуманітарної допомоги.
Усім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини