03.04.2024 14:50
Відбулась «гаряча лінія» з першим заступником міського голови
![660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg 660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212544/660d40a6a10ae__3eP1tB9SKueOgdykPEO3.jpg)
3 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста відповідав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Олександр Власюк. Громадяни звернулись до посадовця з наступними питаннями:
- приватизація житла;
- відновлення газопостачання;
- отримання гуманітарної допомоги.
Усім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
26/07/2024
Обговорили питання благоустрою міста
25/07/2024
Підсумки «прямої» лінії
Усі новини