03.04.2024 14:50
Відбулась «гаряча лінія» з першим заступником міського голови
3 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста відповідав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Запорізької міської ради Олександр Власюк. Громадяни звернулись до посадовця з наступними питаннями:
- приватизація житла;
- відновлення газопостачання;
- отримання гуманітарної допомоги.
Усім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
07/06/2026
У Запоріжжі відбувся Urban Street DAY 2.0
06/06/2026
Як працює релоковане пологове відділення
06/06/2026
З Днем журналіста!
05/06/2026
Відкрили новий простір для молоді
Усі новини