04.04.2024 09:16
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![660e45c429055__msg-1001790330682-18398.jpg 660e45c429055__msg-1001790330682-18398.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/212813/660e45c429055__msg-1001790330682-18398.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генерального штабу, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог наступальних (штурмових) дій не вів.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 9 громад у Пологівському та Василівському районах. Завдали авіаційних ударів по Оріхову, Роботиному та Малинівці. До правоохоронців надійшло 12 повідомлень про руйнування житлових будинків та інших мирних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини