04.04.2024 16:30
У Шевченківському районі ідуть сезонні роботи
![660ea8618e972__270114486_230094455955781_2832848372991356974_n.jpg 660ea8618e972__270114486_230094455955781_2832848372991356974_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/213250/660ea8618e972__270114486_230094455955781_2832848372991356974_n.jpg)
В усіх районах міста тривають роботи з благоустрою. Зокрема, про результати своєї діяльності за тиждень з 29 березня по 4 квітня розповіли представники Шевченківської райадміністрації.
За їх інформацією, протягом вказаного періоду виконано вивезення опалого листя з вулиць Чарівної та Центральної, а також вивезення гілля – з вулиць Чарівної, Центральної, Полякова.
Мешканці приватного сектору Шевченківського району приєднались до робіт з благоустрою у рамках загальноміської толоки. Так, протягом тижня керівники квартальних комітетів № 89, 90, 93, 94, 92, 93, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 112, 113, 115, 116, 121, 124, 125, 127, 130, 142 разом з мешканцями своїх кварталів провели суботники. Навели лад та прибрали стихійні звалища, території дитячих та спортивних майданчиків, обрізали дерева та чагарники, здійснили благоустрій прибудинкових територій на вул. Тимірязєва, Миколи Киценка, Шевченка, Балковій, Баранова, Естонській, Муравський шлях, Фонтанній, Фабричній, Молочній, Хлібній, Арктичній, Панфьорова, Полєтаєва, Студентській, Григорія Квітки-Основ'яненка, Незалежності, Героїв Дніпра/Академіка Філатова, Івана Мейлуса, Шевченка, Раєвського, Панфьорова, Паторжинського, Павла Сиромятникова.
Окрім того, 3 квітня в малій залі райадміністрації провели два засідання – опікунської ради з питань захисту прав недієздатних або обмежених у дієздатності осіб при районній адміністрації. Було розглянуто 4 питання. А також засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто 15 питань.