05.04.2024 12:20
Відбулась «пряма» лінія заступника міського голови
5 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців Запоріжжя відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Гординський. За роз'ясненнями до посадовця звернулися громадяни з питань забезпеченням житлом, благоустрою прибудинкової території багатоквартирного будинку.
Всім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини