Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

06.04.2024 17:15

Про роботу громадського транспорту 7 квітня

660fe747eefde__660eae647edf6__347554893_287399000475288_6285479920688332675_n.jpg

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 7 квітня 2024 роботу громадського транспорту буде організовано наступним чином:

Комунальні автобуси:

  • з Бородінського мкрн (маршрути №18, 72) та Осипенківського мкрн (маршрут №17) слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «Завод «Запоріжкабель» - пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул.Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  •  «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через  вул. Антона Незоли (вул.Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути:

  • з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та у зворотному напрямку.
  • Тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

У зв’язку з проведенням ускладнених аварійних робіт стрілочного переводу на пл. Транспортній припинено рух трамвайних маршрутів №10, 12, 14 та 15.

Рух трамвайних маршрутів №3 та №16 організовано наступним чином:

  • трамвайний маршрут № 3 - «Запоріжжя Ліве – трамвайне депо»;
  • трамвайний маршрут № 16 - «Павло - Кічкас – трамвайне депо».

Рух автобусного маршруту № 56 «Комбінат «Запоріжсталь» - Центральна прохідна» подовжено від зупинки «Центральна прохідна» через пр. Моторобудівників, вул. Червону, вул. Залізничну,   вул. Троїцьку, вул. Гоголя, вул. Дніпровську до кінцевої зупинки «Майдан Волі» та у зворотному напрямку.

У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиця, зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини м. Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово скасовано.

У зв'язку з відсутністю можливості підприємством ТДВ «Автопарк» обслуговування за автобусними маршрутами № 87 «пр. Металургів - Аптека (вул. Рубана)» та № 55 «вул. Рубана - вокзал «Запоріжжя-1», перевезення пасажирів за цими маршрутами тимчасово не здійснюватимуться.  

Інші автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

При зміні в роботі громадського транспорту інформацію буде надано додатково.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.