09.04.2024 15:00
Колектив музичної школи № 4 доєднався до толоки
![661513e8145f9__b8f96359-da57-4adb-8268-06c7a05b7575.jpg 661513e8145f9__b8f96359-da57-4adb-8268-06c7a05b7575.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/215010/661513e8145f9__b8f96359-da57-4adb-8268-06c7a05b7575.jpg)
Все більше містян та трудових колективів долучаються до масштабного весняного прибирання в рамках ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0.
Так, сьогодні навели лад на прилеглій території працівники дитячої музичної школи №4. Подвір'я навчального закладу завжди було охайним та доглянутим, проте з нагоди толоки музичні педагоги вирішили додатково прикрасити його зеленими насадженнями. Працівники висадили понад півсотні рослин - тюльпани, нарциси, юки тощо. Також вигребли старе гілля й листя та пропололи траву.
Нагадаємо, стати учасником ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 може кожен охочий. Для цього необхідно створити свою команду, заповнити гугл-форму за посиланням, обрати локацію для прибирання та навести там лад, а фото сумісної роботи опублікувати на власних сторінках у соціальних мережах з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
Учасники толоки не тільки приберуть в улюблених місцях відпочинку, а й матимуть змогу виграти генератори та холодильники.
![5208d686-2625-44b7-be70-218250a87669.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/215121/5208d686-2625-44b7-be70-218250a87669.jpg)
![c25e04c9-fdef-4ac2-aca5-f3b5a1201606.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/215122/c25e04c9-fdef-4ac2-aca5-f3b5a1201606.jpg)
![c43fbb80-5203-4957-b47c-bf0ce8f244df.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/215124/c43fbb80-5203-4957-b47c-bf0ce8f244df.jpg)
![ef297554-2f6e-40ce-bf44-de7b52a0639a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/215125/ef297554-2f6e-40ce-bf44-de7b52a0639a.jpg)