11.04.2024 11:00
Наведення чистоти у Заводському районі
![661796bfc643a__13.jpg 661796bfc643a__13.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216042/661796bfc643a__13.jpg)
В Заводському районі не припиняються роботи з благоустрою території. Вони проводяться з метою забезпечення належного санітарного стану навколишнього середовища та задля безпеки жителів. В районній адміністрації розповіли, що було виконано за тиждень – з 5 по 11 квітня.
Так, протягом звітного періоду комунальники вивезли 21 т гілля. Роботи виконані за адресами: вул. Оптимістична, 8, вул. Ніжинська/вул.Ушакова та ін.
За адресами: вул. Фільтрова, 24 та Гончара, 84 вивезли 32 т листя. Крім того, на прибудинкових територіях за адресами: М. Симчича, 53, Магнітна, 5 та 8 виконали обрізування 16 дерев.
![11.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216049/11.jpg)
![12.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216050/12.jpg)
![14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216051/14.jpg)