12.04.2024 12:25
Запоріжці продовжують прибирати місто
![6618fd8b93dba__437803852_942833804001783_1184972263112845160_n.jpg 6618fd8b93dba__437803852_942833804001783_1184972263112845160_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216789/6618fd8b93dba__437803852_942833804001783_1184972263112845160_n.jpg)
Запоріжці продовжують приводити місто до ладу в рамках ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0. Захід вже став доброю традицією, адже проводиться другий рік поспіль. Так, міські комунальні служби ініціативу підхопили ще 25 березня, а вже з 1 квітня до них почали доєднуватися всі охочі. Сьогодні, 12 квітня, на прибирання також вийшов колектив департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради разом з працівниками кількох спортивних шкіл міста.
Загалом, близько 60 осіб, озброївшись садовим робочим інвентарем, вийшли на велике прибирання. Серед них – як колектив департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради, так і басейну «Байкал», ДЮСШ «Хвиля, а також ще трьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл, котрі не мають своєї власної спортивної бази. Це ДЮСШ №4, ДЮСШ №5 і ДЮСШ №8.
Разом запланували привести до ладу територію, яка знаходиться між двома об’єктами – басейном «Байкал» і майданчиком, де свого часу планувалося побудувати спортивний комплекс зимових видів спорту, тобто льодову арену.
- Між ними знаходиться закинута недобудова, можна сказати, безхазяйна. Але ж ми розуміємо, що безхазяйною нашому місту не потрібно залишати жодної території. Тому, ми всі тут зібралися, щоб привести все до ладу, аби все було гарним, - зазначив директор департаменту спорту,сім’ї та молоді міськради Владислав Ковпак.
Ця територія тривалий час не прибиралася і стала вкрай засміченою. Самі ж недобросовісні мешканці, через власну недбалість, залишають по собі сміття й купу пластику. Учасники толоки весь непотріб зібрали до купи. Домовилися з районною адміністрацією, аби вивести його на полігон.
Нагадаємо, толока проходитиме в Запоріжжі до 3 травня. Кожен може долучитися до масштабного прибирання та навіть отримати цінні подарунки. Для участі необхідно зробити наступне:
- створити свою команду, дати їй назву та зареєструватися через гугл-форму;
- обрати, як саме хочете зробити Запоріжжя охайнішим: прибиранням прибудинкової території, висадженням квітів, фарбуванням дитячих майданчиків тощо;
- долучитися, зробити фото та опублікувати їх на власних сторінках з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим
![433378934_1420222408864550_5866587959339892028_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216905/433378934_1420222408864550_5866587959339892028_n.jpg)
![434088086_637846348499465_160429778318844277_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216906/434088086_637846348499465_160429778318844277_n.jpg)
![435268540_464668582788571_6329660489169818369_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216907/435268540_464668582788571_6329660489169818369_n.jpg)
![437785210_1119229735981524_7533369450553526662_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216908/437785210_1119229735981524_7533369450553526662_n.jpg)
![437851698_445052431469130_196243341664687709_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216909/437851698_445052431469130_196243341664687709_n.jpg)
![437887557_312937588248847_1574288670887893671_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216910/437887557_312937588248847_1574288670887893671_n.jpg)
![437905258_1539878053245096_5912294257007417072_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216911/437905258_1539878053245096_5912294257007417072_n.jpg)
![437962003_1429529980984128_3345579926162747337_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216912/437962003_1429529980984128_3345579926162747337_n.jpg)
![438124986_403897899193281_1164734370961641069_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/216913/438124986_403897899193281_1164734370961641069_n.jpg)