15.04.2024 10:35
Нарада з представниками торговельних мереж
12 квітня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія П’ятницького відбулась онлайн-нарада з представниками торговельних мереж міста Запоріжжя.
У заході взяли участь представники торговельних мереж «Метро», «Епіцентр», «Апельмон», «АТБ», «Копійка», «Економ плюс», «Сільпо», «Козацька ферма», «Варус».
Учасники наради обговорили питання організації роботи мережевих магазинів у випадку проблем з енергопостачанням, забезпечення безперебійної роботи торговельних закладів у випадку виникнення надзвичайної ситуації.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
Усі новини