15.04.2024 17:55
Відкрилась нова вулична виставка
![661d2daae64f0__5.jpg 661d2daae64f0__5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217779/661d2daae64f0__5.jpg)
Біля фасаду Туристичного інформаційного центру запоріжці можуть побачити 30 робіт авторства українського художника Марселя Онисько. Експозиція реалізується в рамках проєкту «Плакати воєнного часу».
Ці плакати вже експонувались у різних країнах Європи в ході антивоєнних мітингів у перші місяці повномасштабного вторгнення в Україну. Більш того, їх автор - Марсель Онисько – здійснював також продаж цих плакатів, а на виручені кошти допомагав силам української оборони.
Тепер роботи митця вперше експонуються в Запоріжжі.
- Сам Марсель зізнається, що не створював відверто політичні роботи до 24 лютого 2022 року. Здебільшого його творчість належала до стилю станкового живопису. Але тепер його твори - “зла антивоєнна сатира, що стосується росії та ментальності її громадян”. У кожній роботі він намагається показати світові справжнє обличчя країни-агресора, - розповів директор КП «Туристичний інформаційний центр» Олексій Каніщев.
Марсель Онисько - український художник. Народився 1977 року в Ужгороді, де живе й працює по сьогоднішній день. Закінчив кафедру романо-германської філології в Ужгородському національному університеті.
Основними творчими напрямами для Марселя є графіка, станковий живопис, колаж, цифрові медіа та поліграфія. Роботи митця були представлені в індивідуальних і групових проєктах в Україні, Нідерландах, США, Німеччині, Мексиці, Словаччині, Франції, Угорщині. У 2011 році короткометражний фільм “Тигри в клітці” з участю Марселя увійшов до короткого списку Каннського кінофестивалю.
У Запоріжжі антивоєнні роботи художника можна побачити біля фасаду Туристичного інформаційного центру, а також на інформаційному стенді на проспекті Маяковского.
Виставка триватиме місяць.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217848/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217849/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217850/3.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217851/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217852/5.jpg)
![6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217853/6.jpg)
![7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217854/7.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
06/07/2024
Наш земляк презентує свої «Щоденники війни»
Усі новини