16.04.2024 09:45
Протидія поширенню наркотиків
![661e19f42d5bf__protydiya-narkotorgivli-u-zapori-1024x576.jpg 661e19f42d5bf__protydiya-narkotorgivli-u-zapori-1024x576.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/217936/661e19f42d5bf__protydiya-narkotorgivli-u-zapori-1024x576.jpg)
На жаль, у Запоріжжі час від часу з’являються надписи з рекламою наркотичних засобів. Їх можна бачити будь-де, зокрема на стінах багатоповерхових будинків та магазинів. Аби протидіяти поширенню наркотиків, представники громадських організацій спільно з патрульною поліцією замальовують надписи. Минулої суботи робили це в Олександрівському районі.
- Багато хто не звертає уваги на такі надписи, думають - діти бавляться, графіті якесь, насправді ні, треба звертати увагу на такі написи, повідомляти нам. Є телеграм-канал, який громадські організації організували для таких звернень, щоб ми реагували. Долучитись може кожен, разом з головами ОСББ замалювати цю наркорекламу, бо мова йде про наше майбутнє, наших дітей, - говорить начальниця відділу зв'язків з громадськістю УПП в Запорізькій області Ірина Сергієнко.
Спершу учасники акції тонують текст чорною фарбою. А потім за допомогою балончиків із синьою та жовтою фарбою малюють прапор України. Рейди з ліквідації наркореклами здійснюються в усіх районах міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/07/2024
ЦНАП підбиває підсумки роботи за пів року
24/07/2024
Книжкова поличка для військових
23/07/2024
Малечу запрошують на літнє навчання
Усі новини