16.04.2024 13:00
Колектив телеканалу "МТМ" приєднався до загальноміської весняної толоки
![661e4ac763d1b__1.jpg 661e4ac763d1b__1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218204/661e4ac763d1b__1.jpg)
Журналісти, режисери, оператори, водії та бухгалтери, змінивши звичні знаряддя праці на граблі та віники, вийшли на прибиратння. Від гілля та старого листя прибрали територію біля будівлі підприємства.
У толоці працівники різних відділів беруть участь щорічно, і вже вдруге – в рамках загальноміського прибирання. Діляться: аби бути вмотивованим щодня ходити на роботу, треба зробити дорогу до неї чистою та охайною.
- Робоче місце, там де ми проводимо більшість свого денного часу, має бути в чистоті - тоді буде і настрій на роботу. Колектив телеканалу "МТМ" щороку навесні влаштовує толоку, приєднується до загальноміського свята чистоти. Своїми руками наводимо лад на території довкола нашого телеканалу, - розповів головний редактор редакції програм телеканалу "МТМ" Валентин Терлецький.
Нагадаємо, ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 триватиме до 3 травня. Долучитися до великого весняного прибирання та виграти цінний приз може кожен мешканець міста. Для цього необхідно створити свою команду та заповнити гугл-форму за посиланням. Прибрати та навести лад на обраній локації, а фото сумісної роботи опублікувати на власних сторінках у соціальних мережах з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218226/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218227/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218228/3.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
24/07/2024
ЦНАП підбиває підсумки роботи за пів року
24/07/2024
Книжкова поличка для військових
24/07/2024
Про роботу громадського транспорту 25 липня
24/07/2024
У Запоріжжі є електронна мапа укриттів
24/07/2024
Відремонтовано покрівлю в одному з будинків
Усі новини