16.04.2024 13:25
Відбулась «гаряча лінія» з заступником міського голови
![661e50efd3b45__гтл.jpg 661e50efd3b45__гтл.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218240/661e50efd3b45__гтл.jpg)
16 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання жителів Запоріжжя відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк. За роз'ясненнями до посадовця звернулися громадяни з питань кронування дерев, ліквідації пошкоджень житлового фонду внаслідок ворожого обстрілу, ліквідації наслідків стихії.
Всім, хто телефонував, було надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/07/2024
Підсумки «прямої лінії»
24/07/2024
«Пряма лінія» заступника міського голови
23/07/2024
«Пряма лінія» заступника міського голови
Усі новини