16.04.2024 15:15
До весняної толоки долучилися мешканці приватного сектору
![661e67f87c167__4.jpg 661e67f87c167__4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218389/661e67f87c167__4.jpg)
Запорізькі організації, підприємства та об’єднання містян долучаються до толоки. Зокрема, мешканці декількох квартальних комітетів приватного сектору у Комунарському районі зайнялись прибиранням на територіях, які знаходяться поряд з їх помешканнями.
Так, мешканці квартального комітету №27 привели до ладу територію дитячого майданчику по вул.Вузькоколейній, 72. Участь в роботах взяли 10 осіб, які провели прибирання території, виконали покіс трави, пофарбували малі архітектурні форми, встановили колеса.
Мешканці квартальних комітетів №16 та №29 активно прибрали територію біля свої помешкань.
Роботи з благоустрою району продовжуються.
Нагадаємо, ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 триватиме до 3 травня. Долучитися до великого весняного прибирання та виграти цінний приз може кожен мешканець міста. Для цього необхідно створити свою команду та заповнити гугл-форму за посиланням. Прибрати та навести лад на обраній локації, а фото сумісної роботи опублікувати на власних сторінках у соціальних мережах з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218439/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218440/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218441/3.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218442/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218443/5.jpg)
![6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218444/6.jpg)