17.04.2024 09:50
Запоріжці приводять місто до ладу
![661f707372eaa__4d864d76-8782-43f5-86bb-8957404a5faf.jpg 661f707372eaa__4d864d76-8782-43f5-86bb-8957404a5faf.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218665/661f707372eaa__4d864d76-8782-43f5-86bb-8957404a5faf.jpg)
Триває ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0. Захід вже став доброю традицією, адже проводиться другий рік поспіль. Так, міські комунальні служби ініціативу підхопили ще 25 березня, а вже з 1 квітня до них почали доєднуватися всі охочі.
До загальноміської толоки, «озброївшись» робочим інвентарем, також долучилися колективи міського дитячого ботанічного саду – провели акцію «спільна справа», Запорізького класичного ліцею та ясел-садка № 42 «Сонечко».
Вже традиційно на велике прибирання вийшли й комунальники. Так, працівники КП «Міські теплові мережі» прибрали вздовж річки Московки, а КП «ЕЛУАШ» - по вулиці Арочній.
Нагадаємо, толока проходитиме в Запоріжжі до 3 травня. Кожен може долучитися до масштабного прибирання та навіть отримати цінні подарунки. Для участі необхідно зробити наступне:
- створити свою команду, дати їй назву та зареєструватися через гугл-форму;
- обрати, як саме хочете зробити Запоріжжя охайнішим: прибиранням прибудинкової території, висадженням квітів, фарбуванням дитячих майданчиків тощо;
- долучитися, зробити фото та опублікувати їх на власних сторінках з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![10067504-246c-4489-90df-120a887ca732.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218719/10067504-246c-4489-90df-120a887ca732.jpg)
![10eca98a-e309-484e-ba90-2b76a3c0fc1b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218720/10eca98a-e309-484e-ba90-2b76a3c0fc1b.jpg)
![3a251e05-d496-4fc3-baaf-45b11b51e4a0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218721/3a251e05-d496-4fc3-baaf-45b11b51e4a0.jpg)
![50786593-7aea-4c84-91cb-7885d3c4c742.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218722/50786593-7aea-4c84-91cb-7885d3c4c742.jpg)
![b5ab3b71-4567-486a-9736-f064b75c3e9b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218723/b5ab3b71-4567-486a-9736-f064b75c3e9b.jpg)
![be8dd29b-6fb5-4dc8-b4cf-8ad715d5d6dd.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218724/be8dd29b-6fb5-4dc8-b4cf-8ad715d5d6dd.jpg)
![ddc895b9-68f6-4225-bab5-b74597302a30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218725/ddc895b9-68f6-4225-bab5-b74597302a30.jpg)
![e0a514c0-816e-4eaa-8a0b-63fa718a81a0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218726/e0a514c0-816e-4eaa-8a0b-63fa718a81a0.jpg)
![fd78c94b-1c91-47e9-b538-40f3ab950806.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218727/fd78c94b-1c91-47e9-b538-40f3ab950806.jpg)