17.04.2024 15:30
Кінотеатр імені Довженка відзначив ювілей
![661fb5f7edca6__photo_5255915359343597688_y-(2).jpg 661fb5f7edca6__photo_5255915359343597688_y-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/218905/661fb5f7edca6__photo_5255915359343597688_y-(2).jpg)
З нагоди 60-річчя у приміщенні закладу відбувся святковий захід.
Кінотеатр імені Олександра Довженка відкрив свої двері у квітні 1964 року і став першим у місті широкоформатним кінотеатром. Протягом 60 років роботи він не тільки пропонував запоріжцям найкращі фільми, але й виховував у них любов до кіно.
Навіть у найважчий період, коли війна поставила перед кіноіндустрією нові випробування, колектив кінотеатру не залишався осторонь. Співробітники закладу долучилися до волонтерської діяльності, збирали допомогу військовим, підтримували переселенців, чергували в укритті та «Пункті Незламності», який було розгорнуто в приміщенні кінотеатру.
Сьогодні кінотеатр знову став місцем, де збираються тисячі запоріжців, щоб насолодитися гарними фільмами, в тому числі й українського виробництва.
День народження улюбленого кінотеатру також об’єднав сотні мешканців міста на святковому заході, на який завітав відомий український актор Андрій Іващенко.
Гості поринули у захоплюючий перформанс від балету муніципального театру «Дім актора», присвячений кінотеатру та Олександру Довженку.
Колектив кінотеатру привітали представники міської та обласної влади, відзначивши його роботу грамотами та подяками.
- Кінотеатр імені Олександра Довженка - це не просто заклад, де можна подивитись кіно. Це справжнє культурне серце нашого міста. Адже тут проходять благодійні покази, творчі зустрічі та розважальні заходи для дітей та дорослих. Вітаємо усю команду кінотеатру з річницею. Бажаємо творчої наснаги та успіху, - сказав заступник міського голови Анатолій Васюк.
Завершилося свято показом історичного фільму «Довбуш».
![436266886_18274509847200966_9103623103613651614_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219078/436266886_18274509847200966_9103623103613651614_n.jpg)
![437409793_835954491883471_4684091815846010388_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219079/437409793_835954491883471_4684091815846010388_n.jpg)
![438081730_835954631883457_7311654758958981364_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219080/438081730_835954631883457_7311654758958981364_n.jpg)
![438093525_835954611883459_7714649124667944402_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219081/438093525_835954611883459_7714649124667944402_n.jpg)
![438098861_835955115216742_3686509535810976840_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219082/438098861_835955115216742_3686509535810976840_n.jpg)
![438128794_835956045216649_8029346205487888482_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219083/438128794_835956045216649_8029346205487888482_n.jpg)
![photo_5255915359343597691_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219084/photo_5255915359343597691_y.jpg)
![photo_5255915359343597692_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219085/photo_5255915359343597692_y.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
06/07/2024
Наш земляк презентує свої «Щоденники війни»
Усі новини