17.04.2024 15:27
Кінотеатру імені Довженка – 60 років
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Вже 60 років поспіль кінотеатр імені Довженка є справжнім культурним серцем Запоріжжя.
Тут не лише показують гарні фільми і прищеплюють смак до українського кіно, а ще й проводять творчі зустрічі та розважальні заходи для дітей і дорослих.
Від початку повномасштабного вторгнення, коли показ фільмів у закладі призупинився, працівники кінотеатру проявили свою патріотичну позицію і долучилися до волонтерської діяльності: збирали допомогу військовим, підтримували переселенців та чергували в укритті та «Пункті Незламності», розгорнутому у приміщенні кінотеатру.
Вітаємо колектив закладу з річницею! Хай кінотеатр імені Довженка продовжує свою славну діяльність ще багато років!
![photo_5260611510944781737_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219154/photo_5260611510944781737_y.jpg)
![photo_5260611510944781738_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219155/photo_5260611510944781738_y.jpg)
![photo_5260611510944781739_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219156/photo_5260611510944781739_y.jpg)
![photo_5260611510944781740_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219157/photo_5260611510944781740_y.jpg)
![photo_5260611510944781741_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219158/photo_5260611510944781741_y.jpg)