18.04.2024 14:25
У Заводському районі наводять лад
У Заводському районі не припиняються роботи з благоустрою території. У районній адміністрації розповіли, що було виконано за тиждень – з 12 по 18 квітня.
Так, протягом звітного періоду комунальники вивезли 27,8 т гілля. Роботи виконані за адресами: вул. Мирослава Симчича, 66, вул. Республіканська, 70-72 та вул. Сєченова, 27. А за адресами: вул. Сєченова, 27а, 27б та вул. Республіканська, 51 було вивезено 46 т листя.
Протягом звітного періоду було видалено 5 аварійних дерев на прибудинкових територіях по вул. Вроцлавській, 21 та вул. Добровольчих батальйонів, 34.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини