19.04.2024 10:45
Продовжується ремонт житлового фонду
![662215353bc07__3.jpg 662215353bc07__3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220132/662215353bc07__3.jpg)
Як розповіли у КП «Запоріжремсервіс», одним із пріоритетів діяльності підприємства є відновлення будинків, що постраждали в результаті ракетних обстрілів, та підтримка у належному технічному стані житлового фонду міста.
Необхідні ремонтні роботи комунальники виконують щодня. Наразі на підприємстві підбили підсумки проведених робіт за останній тиждень, з 11 по 17 квітня. У цей період основні сили служб та підрозділів підприємства були задіяні у ліквідації наслідків ворожих обстрілів - проводився ремонт покрівель, ремонт рам і скління віконних отворів. Крім того, минулого тижня відповідні служби «Запоріжремсервісу» усували наслідки буревію, що пронісся Запоріжжям ввечері у понеділок.
Протягом звітного періоду не припинялись і поточні ремонти. Минулого тижня було оновлено ділянки центральної каналізації по вулицях: Історичній, 73а, Софіївській, 226, Патріотичній, 34а, Радіаторній, 27а та 46. Встановлено нові трубопроводи холодного водопостачання за адресами: вул. Павлокічкаська, 15, пр. Металургів, 17, вул. Володимира Грищенка, 26, вул. Сорочинська, 26б.
Із завершенням опалювального сезону фахівці КП «Запоріжремсервіс» розпочали ремонтні роботи на системах теплопостачання. Так, за адресами вул. Перемоги, 79 і вул. Незалежної України, 59 замінили запірну арматуру.
За 13-ма адресами проведено профілактичний ремонт внутрішніх електромереж. У будинку № 24 по вулиці Фінальній, який перебуває в управлінні підприємства, влаштували дерев’яну підлогу. Загерметизовано вводи по вул. Радіаторній, 46. Виконано фарбування труб газопроводів у будинках по пр. Металургів, 22 та по вул. Гончара, 70.
Спеціалісти підприємства беруть активну участь у ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0. В рамках великого Весняного прибирання заходи з благоустрою проводились на підпорядкованих прибудинкових територіях і у підрозділах КП «Запоріжремсервіс».
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220163/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220164/2.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220165/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220166/5.jpg)
![6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220167/6.jpg)
![7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220168/7.jpg)
![8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220169/8.jpg)
![9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220170/9.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Роботи на мережах та котельнях
15/07/2024
«Водоканал» інформує про виконані роботи
15/07/2024
Комунальники ремонтують житловий фонд міста
Усі новини