19.04.2024 15:45
Весняна толока триває
![6622672534f6a__434827650_1822827441522774_6615686321738109230_n.jpg 6622672534f6a__434827650_1822827441522774_6615686321738109230_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220507/6622672534f6a__434827650_1822827441522774_6615686321738109230_n.jpg)
У Запоріжжі триває велике весняне прибирання. З кожним днем охочих зробити Запоріжжя чистішим та охайнішим стає все більше. Міські комунальні служби одними з перших підхопили ініціативу, і практично відразу до них почали долучатись всі охочі.
Сьогодні весняне прибирання на своїй прилеглій території продовжили працівники департаменту з управління житлово-комунальним господарством. Вони працюють вже не перший день – почали, як тільки дозволила погода. Адже після зими накопичилось чимало роботи.
Перш за все вони зайнялись прибиранням території від минулорічного листя та санітарним підрізанням гілля на деревах та кущах. Потім скопали ґрунт. А сьогодні розпочали вже висадження рослин у підготовлену землю.
- Ми долучаємось до загальноміської толоки кожного року, адже хочемо, щоб територія довкола милувала око і наших працівників, і наших відвідувачів. Адже ми департамент, який відповідає за житлово-комунальне господарство, тож хочемо своїм прикладом показати, як повинна виглядати прибудинкова територія. Сьогодні у нас масштабне висадження квітів – віола, чорнобривці, фіалки, примула, лаванда, та багато інших, - розповіла заступник директора департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради Олена Лазарчук.
Також сьогодні учасники толоки навели лад у зоні відпочинку біля будівлі департаменту, пофарбували бордюри вапняковим розчином, а малі архітектурні форми – фарбою.
Всього до роботи долучились 37 працівників департаменту.
Нагадаємо, ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 триватиме до 3 травня. Долучитися до великого весняного прибирання та виграти цінний приз може кожен мешканець міста. Для цього необхідно створити свою команду та заповнити гугл-форму за посиланням. Прибрати та навести лад на обраній локації, а фото сумісної роботи опублікувати на власних сторінках у соціальних мережах з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220530/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220531/2.jpg)
![432768861_1783771825437124_2182911582017988140_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220532/432768861_1783771825437124_2182911582017988140_n.jpg)
![434827650_1822827441522774_6615686321738109230_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220533/434827650_1822827441522774_6615686321738109230_n.jpg)
![434834893_1017965179890016_7232649580664947664_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220534/434834893_1017965179890016_7232649580664947664_n.jpg)
![434901398_396667293325520_3789271163856863781_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220535/434901398_396667293325520_3789271163856863781_n.jpg)
![434961554_232668489909621_421458283165693524_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220536/434961554_232668489909621_421458283165693524_n.jpg)
![437210079_676067547938483_2371848349105756264_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220537/437210079_676067547938483_2371848349105756264_n.jpg)
![437356324_1179939303183457_7886694944903994016_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220538/437356324_1179939303183457_7886694944903994016_n.jpg)