20.04.2024 08:20
День вдячності волонтерам
![66235090b23cc__photo_2024-04-19_18-40-18.jpg 66235090b23cc__photo_2024-04-19_18-40-18.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220584/66235090b23cc__photo_2024-04-19_18-40-18.jpg)
Волонтери – потужна громадська сила, яка веде наше місто і країну до Перемоги!
Вони не знають ні перешкод, ні втоми, ні слова «ні». Для них немає завдань не до снаги. Для них є тільки слово «треба» і адреса, де чекають на їхню допомогу.
З усією повагою і сердечною вдячністю бажаємо нашим волонтерам доброго здоров’я і невичерпного джерела енергії. Нехай кожен ваш вчинок, спрямований на допомогу людям, повертається до вас ще більшим добром!
Секретар міської ради Анатолій Куртєв
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
26/07/2024
Триває впорядкування Хортицького району
Усі новини