20.04.2024 13:05
Генератори для комунальників
![662393d8bd89a__photo_2024-04-20_12-50-30.jpg 662393d8bd89a__photo_2024-04-20_12-50-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220597/662393d8bd89a__photo_2024-04-20_12-50-30.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запорізькі комунальники отримали важливу допомогу від представників соціально відповідального бізнесу
Задля підтримки комунальних служб нашого міста у складних умовах повномасштабної війни представники компанії Керхер Україна передали Запоріжжю 15 генераторів різної потужності. Всі вони будуть розподілені серед міських комунальних підприємств.
Щиро дякуємо Керхер Україна та територіальному менеджеру компанії Максиму Головко за підтримку критичної інфраструктури Запоріжжя. Завжди готові до подальшої плідної співпраці.
![photo_2024-04-20_12-50-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220598/photo_2024-04-20_12-50-30.jpg)
![photo_2024-04-20_12-50-31.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220599/photo_2024-04-20_12-50-31.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
26/07/2024
Ремонт дороги на вулиці Товариській
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
Усі новини