21.04.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6624ada696216__photo_2024-04-21_09-05-54.jpg 6624ada696216__photo_2024-04-21_09-05-54.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220655/6624ada696216__photo_2024-04-21_09-05-54.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші мужні воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Вчора ворог, за підтримки авіації, 4 рази атакував позиції наших військових, зокрема в районі села Роботине.
Водночас російські терористи продовжують обстрілювати мирні громади нашої області. Впродовж минулої доби окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю, здійснили атаки безпілотниками по нашому місту та ще 6 населеним пунктам Пологівського району. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка та Роботине. Прифронтові громади зазнали артобстрілів. Правоохоронці задокументували 6 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
26/07/2024
Обговорили питання благоустрою міста
26/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини