22.04.2024 09:11
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6625ffa638400__msg-1001790330682-18847.jpg 6625ffa638400__msg-1001790330682-18847.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220730/6625ffa638400__msg-1001790330682-18847.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку наші військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Вчора ворог 4 рази атакував позиції наших захисників, зокрема в районі села Роботине.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 6 населених пунктів у Пологівському районі. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка та Роботине. До правоохоронців надійшло 2 повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
Усі новини