22.04.2024 20:35
Розширюємо співпрацю з ЮНІСЕФ
![6626a08f0a9eb__photo_2024-04-22_17-57-23.jpg 6626a08f0a9eb__photo_2024-04-22_17-57-23.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221250/6626a08f0a9eb__photo_2024-04-22_17-57-23.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Більше проєктів – більше можливостей: масштабуємо співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
На цей час Запоріжжя та ЮНІСЕФ стали по-справжньому стратегічними партнерами. Облаштування укриттів у навчальних закладах, цифрові освітні центри, мультифункціональний хаб, центри психосоціальної підтримки – це далеко не повний список результатів нашої ефективної співпраці, а загальний бюджет спільних реалізованих і запланованих проєктів сягає понад 11,5 мільйонів доларів.
На цьому ми не зупиняємося і будемо розширювати вектори нашої взаємодії. Зокрема під час нещодавньої зустрічі з представниками ЮНІСЕФу обговорили можливість облаштування нових укриттів і освітніх просторів, створення сучасного Центру молоді та центру для дітей, а також технічну і фінансову підтримку КП «Водоканал».
Дякуємо за потужну співпрацю!
![photo_2024-04-22_17-57-23-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221328/photo_2024-04-22_17-57-23-(2).jpg)
![photo_2024-04-22_17-57-23.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221329/photo_2024-04-22_17-57-23.jpg)
![photo_2024-04-22_17-57-24-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221330/photo_2024-04-22_17-57-24-(2).jpg)
![photo_2024-04-22_17-57-24.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221331/photo_2024-04-22_17-57-24.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
Усі новини