23.04.2024 09:17
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6627528f00251__msg-1001790330682-18875.jpg 6627528f00251__msg-1001790330682-18875.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221313/6627528f00251__msg-1001790330682-18875.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші оборонці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії бойового зіткнення. Минулої доби ворог 3 рази атакував позиції наших захисників, зокрема в районі села Роботине.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 6 населених пунктів у Пологівському районі. Від ударів ворожої авіації постраждали Мала Токмачка та Роботине. Правоохоронці задокументували 5 повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
Усі новини