23.04.2024 11:00
Працівники концерну «МТМ» прибирають місто у рамках толоки
![6627676bc6c35__photo1713855518-(2).jpeg 6627676bc6c35__photo1713855518-(2).jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221380/6627676bc6c35__photo1713855518-(2).jpeg)
Колектив концерну «Міські теплові мережі» продовжує брати активну участь у загальноміській толоці.
Зокрема, фахівці привели до ладу територію однієї з котелень Вознесенівського району. Співробітники підприємства прибирали територію, викосили траву, освіжили клумби, висадили нові квіти.
- Активні роботи з благоустрою території проводяться щодня на всіх об'єктах концерну «МТМ» та на всіх філіях. Співробітники з радістю беруть участь у толоці, адже хочуть бачити своє рідне місто та рідне підприємство красивим і упорядкованим, – розповіла майстер Вознесенівської філії концерну МТМ Світлана Руднєва.
Нагадаємо, ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 триватиме до 3 травня. Долучитися до великого весняного прибирання та виграти цінний приз може кожен мешканець міста. Реєстрація для участі за посиланням.
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![photo1713855518-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221399/photo1713855518-(1).jpg)
![photo1713855518-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221400/photo1713855518-(3).jpg)
![photo1713855518-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221401/photo1713855518-(4).jpg)
![photo1713855518-(5).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221402/photo1713855518-(5).jpg)
![photo1713855518-(6).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221403/photo1713855518-(6).jpg)
![photo1713855518.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221404/photo1713855518.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Ремонт дороги на вулиці Товариській
Усі новини