23.04.2024 11:00
Працівники концерну «МТМ» прибирають місто у рамках толоки
Колектив концерну «Міські теплові мережі» продовжує брати активну участь у загальноміській толоці.
Зокрема, фахівці привели до ладу територію однієї з котелень Вознесенівського району. Співробітники підприємства прибирали територію, викосили траву, освіжили клумби, висадили нові квіти.
- Активні роботи з благоустрою території проводяться щодня на всіх об'єктах концерну «МТМ» та на всіх філіях. Співробітники з радістю беруть участь у толоці, адже хочуть бачити своє рідне місто та рідне підприємство красивим і упорядкованим, – розповіла майстер Вознесенівської філії концерну МТМ Світлана Руднєва.
Нагадаємо, ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 триватиме до 3 травня. Долучитися до великого весняного прибирання та виграти цінний приз може кожен мешканець міста. Реєстрація для участі за посиланням.
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ліцей "Захисник" оголошує набір на навчання
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Триває опитування щодо перейменування скверу
23/06/2026
Проводиться дослідження потреб переселенців
Усі новини