Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

23.04.2024 14:40

«Фонтан життя» готують до запуску

66279147ed1fe__Фонтан.jpg

За кілька днів у Запоріжжі запрацює перший фонтан.

Цього року «Фонтан життя» на площі Маяковського знову за доброю традицією планують увімкнути до Дня пам'яті про Чорнобильську трагедію. Тож зараз комунальники активно готують головний фонтан міста до літнього сезону. На зиму водограй вимикали та консервували. Нині ж працівники КП «Титан» перевіряють технічний стан обладнання та вже завершують монтаж насосів і форсунок. Після того, як чашу фонтану помиють та заповнять водою, проведуть пробний запуск. А вже 26 квітня «Фонтан життя» має запрацювати на повну силу.

- Під час підготовки до роботи доводиться чистити форсунки через те, що діти забивають їх камінням та іншим сміттям. Це доволі важка робота. Але форсунки необхідно почистити, щоб фонтан працював у нормальному режимі. Тож закликаємо всіх мешканців міста дбайливо ставитися до фонтанів та не псувати їх, - зазначив майстер служби експлуатації фонтанів КП «Титан» Юрій Грицаченко.

Комунальники також закликають містян не засмічувати водограй, не купати домашніх тварин у фонтані та самим не пірнати у воду.

Цього року планують запустити ще фонтани на площі Поляка, бульварі Шевченка та каскаді фонтанів «Райдуга».

фонтан-3.jpg фонтан2.png