23.04.2024 12:25
Підписано Меморандум з громадською організацією «Щит і Меч»
![66279b6c10265__6d0dc0a1-8b7c-4966-81b6-6188881b5209.jpg 66279b6c10265__6d0dc0a1-8b7c-4966-81b6-6188881b5209.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221514/66279b6c10265__6d0dc0a1-8b7c-4966-81b6-6188881b5209.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Щит і Меч», яка надає потужну підтримку українським військовим.
З початку повномасштабної війни представники «Щита і Меча» займаються транспортним і технічним забезпеченням наших захисників, а також розробкою і виготовленням дронів. За весь час організація передала на фронт понад 400 автомобілів та відремонтувала ще близько тисячі автівок.
Днями підписали Меморандум про співпрацю між ГО «Щит і Меч» і міською радою. Разом будемо працювати у напрямку посилення допомоги нашим оборонцям та над створенням у Запоріжжі реабілітаційних осередків.
![57ff1800-0654-4ffa-89a1-58e4a085eb3f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221528/57ff1800-0654-4ffa-89a1-58e4a085eb3f.jpg)
![6d0dc0a1-8b7c-4966-81b6-6188881b5209.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/221529/6d0dc0a1-8b7c-4966-81b6-6188881b5209.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
26/07/2024
Триває впорядкування Хортицького району
Усі новини