25.04.2024 15:15
Відбулась «гаряча» телефонна лінія
![662a4a2c0f25e__162ea5ce-6e98-4b4b-8a1b-46312d434b93.jpg 662a4a2c0f25e__162ea5ce-6e98-4b4b-8a1b-46312d434b93.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/222588/662a4a2c0f25e__162ea5ce-6e98-4b4b-8a1b-46312d434b93.jpg)
25 квітня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання запоріжців відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій П’ятницький. За роз'ясненнями до посадовця звернулися громадяни з питань:
- отримання дублікату документу про освіту;
- ліквідації наслідків негоди.
Всім, хто телефонував, було надано вичерпні роз'яснення. Крім того, відповідно до норм чинного законодавства, заявники отримають офіційну відповідь і у письмовій формі.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
«Пряма лінія» заступника міського голови
22/07/2024
Житловий фонд продовжують готувати до зими
Усі новини