26.04.2024 14:30
Міська толока в дитячій лікарні №5
![662b8e6c20b82__photo_5285162145304138872_y.jpg 662b8e6c20b82__photo_5285162145304138872_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223207/662b8e6c20b82__photo_5285162145304138872_y.jpg)
Колектив міської дитячої лікарні №5 долучився до ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0.
У Запоріжжі майже місяць триває велике весняне прибирання, яке об'єднало тисячі мешканців спільною метою — зробити рідне місто чистішим та красивішим.
У рамках ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 запоріжці активно долучаються до різноманітних заходів, спрямованих на прибирання та благоустрій міста. Завзяті містяни наводять лад у парках, скверах, вулицях, прибирають сміття та облаштовують зелені зони.
У рамках весняної толоки співробітники міської дитячої лікарні впродовж місяця виконували різноманітні роботи. Територія стаціонарного відділення лікарні доволі велика - понад 9 га, тож роботи довелось виконати доволі багато. Сьогодні прибирання вийшло на фінальний етап.
До ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 долучилися усі співробітники лікарні. У кожного була своя робота. Хтось займався благоустроєм, хтось облаштуванням квітників, а хтось допомагав із придбанням рослин та квітів. До речі, представники благодійних організацій та соціально відповідального бізнесу також зробили свій внесок в озеленення території та придбали для лікарні частину рослин.
Під час толоки співробітники медичного закладу привели до ладу всю територію – оновили фарбування та побілення, виконали формовану обрізку кущів, покіс трави, висадили близько 100 різноманітних рослин та кущів: лаванду, гібіскус, самшит та петунії.
- Естетично приваблива територія не лише радує наших пацієнтів і відвідувачів, а також позитивно сприяє процесу лікування у такий нелегкий воєнний час, - зазначила заступниця директора з адміністративно-господарської частини Ірина Дюжник.
Нагадаємо, толока проходитиме в Запоріжжі до 3 травня. Кожен може долучитися до масштабного прибирання та навіть отримати цінні подарунки. Для участі необхідно зробити наступне:
створити свою команду, дати їй назву та зареєструватися через гугл-форму;
обрати, як саме хочете зробити Запоріжжя охайнішим: прибиранням прибудинкової території, висадженням квітів, фарбуванням дитячих майданчиків тощо;
долучитися, зробити фото та опублікувати їх на власних сторінках з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![photo_5285162145304138885_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223235/photo_5285162145304138885_y.jpg)
![photo_5285162145304138886_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223236/photo_5285162145304138886_y.jpg)
![photo_5285162145304138891_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223237/photo_5285162145304138891_y.jpg)
![photo_5285162145304138898_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223238/photo_5285162145304138898_y.jpg)
![photo_5285166822523526844_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223239/photo_5285166822523526844_y.jpg)
![photo_5285166822523526848_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223240/photo_5285166822523526848_y.jpg)
![photo_5285166822523526850_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223241/photo_5285166822523526850_y.jpg)
![photo_5285166822523526852_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223242/photo_5285166822523526852_y.jpg)
![photo_5285166822523526855_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223243/photo_5285166822523526855_y.jpg)
![photo_5285166822523526857_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223244/photo_5285166822523526857_y.jpg)