29.04.2024 11:50
У Запоріжжі підняли прапор ВМС України
![662f5cea769f7__IMG_6323.jpg 662f5cea769f7__IMG_6323.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223818/662f5cea769f7__IMG_6323.jpg)
Сьогодні, 29 квітня - День Прапора Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Саме 29 квітня 106 років тому в Криму над переважною більшістю кораблів Чорноморського флоту у Севастополі були спущені червоні прапори та підняті українські синьо-жовті. Цей день військові моряки традиційно відзначали підняттям Військово-Морського Прапору Збройних Сил України
Минулого року, з метою консолідації громадянського суспільства та Збройних Сил України, командування окремого дивізіону річкових катерів ВМС ЗСУ передало громаді Запоріжжя Військово-Морський Прапор та започаткувало нову традицію – підіймати стяг військових моряків над Запорізькою міською радою.
Тож, сьогодні відбулась урочиста церемонія підняття прапору ВМС України – над Запорізькою міською радою поруч із Державним та прапором міста замайорів Військово-Морський Прапор. Участь у заході взяли представники міської влади, військовослужбовці окремого дивізіону річкових катерів ВМС ЗСУ та правоохоронці.
- Ми хочемо нагадати, що громадянське суспільство і Збройні Сили – одне ціле. Ми разом здолаємо ворога та переможемо. На всій території України будуть майоріти наші прапори, - зазначив капітан третього рангу, заступник командира окремого дивізіону річкових катерів ВМС ЗСУ Олександр Калько.
![IMG_6277.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223977/IMG_6277.jpg)
![IMG_6283.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223978/IMG_6283.jpg)
![IMG_6288.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223979/IMG_6288.jpg)
![IMG_6290.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223980/IMG_6290.jpg)
![IMG_6302.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223981/IMG_6302.jpg)
![IMG_6318.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/223982/IMG_6318.jpg)