30.04.2024 12:44
Вітання з Днем прикордонника України
![6630bd6ce7dee__prykordonnyk1.jpg 6630bd6ce7dee__prykordonnyk1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/224377/6630bd6ce7dee__prykordonnyk1.jpg)
Сьогодні відзначають своє професійне свято військовослужбовці Державної прикордонної служби України. Нашим захисникам у зелених беретах ще у 2014 році випала нелегка місія першими зустрічати ворога, який рядився під брата. Державний кордон України з росією-окупанткою простягнувся майже на дві тисячі кілометрів. Це кілометри вогневих атак і диверсантських вилазок. Це постійна пильність і готовність взяти на себе удар і дати відсіч ворогу. Прикордонники стоять стіною і охороняють спокій всіх українців.
Запоріжці вдячно вітають усіх, хто стояв і стоїть на сторожі рубежів нашої країни. Хто забезпечує порядок і пропуск через кордон, що не менш важливо в умовах повномасштабної війни, і хто воює зараз у лавах ЗСУ. Нехай військове братерство та сімейне тепло будуть вашими оберегами в скрутний час, дають наснагу служити і перемагати. Віримо, що Україна поверне контроль над своїм східним державним кордоном. Ціна захисту своєї території дуже висока. Кожному з прикордонників, хто загинув, але залишився вірним своєму військовому обов’язку – наша пам'ять і шана.
Слава Україні! Героям слава!
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
«Пряма лінія» заступника міського голови
22/07/2024
Житловий фонд продовжують готувати до зими
Усі новини