30.04.2024 16:30
Все більше колективів приєднуються до загальноміської толоки
![6630f170ccd03__06fe744b-25d2-419d-b3d0-426a5b84ad5d.jpg 6630f170ccd03__06fe744b-25d2-419d-b3d0-426a5b84ad5d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225047/6630f170ccd03__06fe744b-25d2-419d-b3d0-426a5b84ad5d.jpg)
Запоріжці продовжують приводити місто до ладу в рамках ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0. Захід вже став доброю традицією, адже проводиться другий рік поспіль.
Так, на велике весняне прибирання, зокрема, вийшли колективи ясел-садка №42 «Сонечко», гімназії №20, гімназії № 58 та дитячо-юнацької спортивної школи № 1 зі спортивної гімнастики.
Також, «озброївшись» робочим інвентарем, на велике прибирання вийшли мешканці приватного сектору Шевченківського району й працівники Запорізького міського ботанічного саду – разом привели до ладу й прибрали від сміття берег річки Суха Московка.
Нагадаємо, толока проходитиме в Запоріжжі до 3 травня. Кожен може долучитися до масштабного прибирання та навіть отримати цінні подарунки. Для участі необхідно зробити наступне:
- створити свою команду, дати їй назву та зареєструватися через гугл-форму;
- обрати, як саме хочете зробити Запоріжжя охайнішим: прибиранням прибудинкової території, висадженням квітів, фарбуванням дитячих майданчиків тощо;
- долучитися, зробити фото та опублікувати їх на власних сторінках з хештегами:
#запоріжжя_toloka_festival_2
#спільнийЗапорізькийрезультат
#робимо_Запоріжжя_кращим.
![0ff85995-4c89-4d6d-a6b3-80315c792f9d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225066/0ff85995-4c89-4d6d-a6b3-80315c792f9d.jpg)
![46a472cf-5605-4a35-b3c3-67e135fab066.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225067/46a472cf-5605-4a35-b3c3-67e135fab066.jpg)
![46d740b3-421d-41d0-b52f-b5a5ab12e174.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225068/46d740b3-421d-41d0-b52f-b5a5ab12e174.jpg)
![5061cd3c-7baf-40a5-af9a-6b915f35a7e2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225069/5061cd3c-7baf-40a5-af9a-6b915f35a7e2.jpg)
![abf219a4-3373-4f23-a684-9d18f7906627.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225070/abf219a4-3373-4f23-a684-9d18f7906627.jpg)
![ad94deb6-a29f-474b-b5c4-e502371f5ad2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225071/ad94deb6-a29f-474b-b5c4-e502371f5ad2.jpg)
![b1f803b7-d33d-40bc-b521-a2bcef0be74a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225072/b1f803b7-d33d-40bc-b521-a2bcef0be74a.jpg)
![b7e3cbdc-f7fd-4441-88c1-da1615bedfb2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225073/b7e3cbdc-f7fd-4441-88c1-da1615bedfb2.jpg)
![cac2091c-8f5a-4731-82b6-8d8468fb6e27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/225074/cac2091c-8f5a-4731-82b6-8d8468fb6e27.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
17/07/2024
Література як терапія
Усі новини