03.05.2024 13:35
Діточок запрошують до школи мистецтв
![6634bb8404f89__CNiz7.jpg 6634bb8404f89__CNiz7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226697/6634bb8404f89__CNiz7.jpg)
Запорізька дитяча школа мистецтв №3 вже розпочала набір юних талантів на наступний навчальний рік.
3-я школа мистецтв розташована у Хортицькому районі Запоріжжя. У ній навчається близько 500 дітей за трьома напрямками - музичний, художній та хореографічний. У кожному з них функціонують різні відділення. Зокрема, у музичному – гра на класичних (фортепіано, скрипка) і народних інструментах (домра, гітара) тощо.
Учні школи мистецтв №3 мають можливість навчатися у професійних креативних педагогів, а також виступати та представляти себе на великих сценах.
До речі, у школі мистецтв №3 працює потужна команда, яка також займається організацією різних творчих заходів, виставок та концертів, залучаючи до них своїх учнів. З останніх таких заходів - концерт «Хіти української музики». Вихованці 3-ї школи мистецтв виступили разом з дитячим симфонічним оркестром «СимфоKIDS», муніципальним камерним хором та вокальною студією Lira Studio. Юні таланти показали свою майстерність та набули досвіду професійних виступів на великій сцені.
- Наша команда - це професійні, висококваліфіковані викладачі з великим досвідом, який вони щоденно передають нашим дітям. До кожного учня у нас індивідуальний підхід. Бо кожен учень – зірка! – зазначила заступниця директора з навчальної роботи дитячої школи мистецтв №3 Наталія Гуцол.
Тож зараз педагоги чекають на нових зірочок віком від 6 років. Викладачі допоможуть кожному та кожній відчути себе талановитим співаком, танцюристом, музикантом чи художником. У червні планують розпочати вступні прослуховування.
Подати заявку для вступу до дитячої школи мистецтв №3 можна за посиланням.
Дізнатися більше інформації можна за телефонами: (096) 749-99-04; (068) 632-11-82.
![436300172_464784592784713_8170232556534408448_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226721/436300172_464784592784713_8170232556534408448_n.jpg)
![436424478_464783682784804_8818002018056376813_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226722/436424478_464783682784804_8818002018056376813_n.jpg)
![436495538_464784609451378_1918295534074106507_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226723/436495538_464784609451378_1918295534074106507_n.jpg)
![436495853_464784612784711_898103204170031515_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226724/436495853_464784612784711_898103204170031515_n.jpg)
![436510491_464784606118045_7776922007026910176_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/226725/436510491_464784606118045_7776922007026910176_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
10/07/2024
Свято для дітей Заводського району
Усі новини