09.05.2024 09:10
Вітання з Днем Європи
![663b1bb6e37e7__день-європи.jpg 663b1bb6e37e7__день-європи.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/234652/663b1bb6e37e7__день-європи.jpg)
9 травня 1945 року в Європі нарешті запанував мир після шести років воєнної катастрофи. Тільки обʼєднавшись, європейські народи змогли подолати нацизм. Ось чому одним з символів Європейського Союзу є День Європи, який відзначається щорічно 9 травня. Адже він символізує мир і єдність на континенті.
Європейські країни пам’ятають, якою ціною здобули перемогу майже 80 років тому. І тепер добре розуміють, що рашистську навалу, яка вихваляється дійти до Португалії, зараз стримує саме Україна.
Десять років тому ми відстояли свій європейський вектор розвитку. І зараз за нього боремося, хоча мова йде вже про цивілізаційний вибір. Співдружність, демократія, культура і повага до особистості - це ті європейські цінності, які повністю розділяє Україна. Їх не треба рекламувати, вони очевидні.
Ми на стороні свободи та розвитку. Й змінювати своє рішення не збираємося.
З Днем Європи, запорізька громадо!
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
У Запоріжжі створюється Рада безбарʼєрності
22/07/2024
«Пряма» лінія заступника міського голови
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
Усі новини