08.05.2024 09:45
Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця
![663b1f050a6f3__червоний-хрест.jpg 663b1f050a6f3__червоний-хрест.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/234670/663b1f050a6f3__червоний-хрест.jpg)
Вони там, де потрібна допомога. Вже понад 160 років люди з червоним хрестом на уніформі в числі перших приходять на допомогу. Впевнена, що й сьогодні, у Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, вони десь у гарячих точках відзначають своє професійне свято.
Для місіонерів милосердя немає ні політичних, ні релігійних кордонів. Лише люди з їхньою бідою. Вони працювали в Україні з 2014 року на прифронтовій території. А з початком повномасштабного вторгнення російських військ запорізький регіональний осередок Товариства Червоного Хреста в Україні перетворився на майже цілодобовий простір, де люди, які постраждали від війни чи вибралися з-під окупації, знаходили прихисток. На місцях ворожих атак у місті Червоний Хрест теж допомагає запоріжцям пережити жахіття руйнувань.
Вітаю з професійним святом. Дякую за сміливість і самовідданість. Ваш внесок у допомогу тим, хто цього потребує, неоціненний.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
У Запоріжжі створюється Рада безбарʼєрності
22/07/2024
«Пряма» лінія заступника міського голови
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
Усі новини