09.05.2024 11:40
В Заводському районі вивозять гілля
![663c8ac01714d__photo_2024-05-08_13-10-55.jpg 663c8ac01714d__photo_2024-05-08_13-10-55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/235313/663c8ac01714d__photo_2024-05-08_13-10-55.jpg)
За інформацією спеціалістів Заводської районної адміністрації, у районі не припиняються роботи з наведення ладу на території.
Так, протягом минулого тижня з 3 по 9 травня комунальники вивезли 23 тонни гілля та 4 тонни листя. Працювали за адресами вул. Республіканська, 81, вул. Павлокічкаська, 31 тощо.
Також минулого тижня було видалено 3 аварійних дерева на прибудинкових територіях по вул. Павлокічкаській, 32а та за іншими адресами. Крім того, в районі прибрали стихійні звалища. З них вивезли сміття загальним обсягом 21 тонна.
Наступного тижня роботи з благоустрою будуть продовжені.
![photo_2024-05-08_13-10-46.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/235377/photo_2024-05-08_13-10-46.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
17/07/2024
Література як терапія
Усі новини