09.05.2024 12:15
Вікна вже «закрили» у 17 будинках
Комунальники продовжують «закривати» листами OSB вікна у багатоповерхівках, які отримали пошкодження під час вчорашнього ворожого удару. Наразі вибиті вікна вже «закриті» у 17 багатоквартирних будинках. Використано 146 листів OSB з міського резерву. Роботи тривають.
Працівники комунального підприємства «ЕЛУАШ» прибирали дороги та тротуари на постраждалих локаціях, КП «Титан» - зелені зони.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Завершено капремонт трамвайного переїзду
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Рівні можливості для ветеранів
24/06/2026
Триває опитування щодо перейменування скверу
Усі новини