09.05.2024 16:32
Відбулась «гаряча лінія» з заступником міського голови
9 травня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконкому ради Елла Слепян.
За роз'ясненнями до посадовиці звернулися громадяни щодо ремонту лавок; ремонту доріг; приватизації будинку та земельної ділянки; благоустрою прибудинкової території;участі у міській програмі ендопротезування.
Всім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
19/07/2024
Підсумки «прямої лінії»
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
Усі новини