13.05.2024 12:30
У місті триває покіс трави
![6641dbf34bb51__438271369_2790667417738670_3014559625366535957_n.jpg 6641dbf34bb51__438271369_2790667417738670_3014559625366535957_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236460/6641dbf34bb51__438271369_2790667417738670_3014559625366535957_n.jpg)
Працівники КРБП «Зеленбуд» продовжують виконувати планові весняні роботи з покосу трави на території міста. Сьогодні, 13 травня, обробили територію скверу Маяковського.
Скосити тут траву, на досить великій площі, допомагає спецтехніка. Залучили п’ять мотокіс - ручних моторизованих з гострими косильниими струнами, виготовленими з пластмаси. Також виконали стрижку живоплоту – це вже мотоножицями. Самі «зеленбудівці» кажуть, сезонні роботи виконують аби містянам відпочивалося тут ліпше. Та й загалом територія міста виглядала більш доглянутою і охайною. Також паралельно готуються до боротьби з карантинними алергенами.
- Коли ми починаємо покіс і бачимо карантинні рослини, то, звісно, все разом прибираємо. Коли в нас є скарги, або знаходимо зарості карантинної амброзії, виходимо туди і прибираємо їх. Поки таких заявок не надходило. Є осередки, де розрослася висока трава, але це ще не амброзія, - розповіла виконроб ділянки Вознесенівського району КРБП «Зеленбуд» Тетяна Крутик.
У сквері Маяковського «зеленбудівці» також вигребли траву й підмели пішохідні доріжки. Вздовж проспекту Маяковского роботи з покосу газонів теж у самому розпалі. Аналогічні види робіт запланували виконати й на інших локаціях Вознесенівського району, зокрема по вул. Гагаріна і вул. Сєдова.
![438267524_1493181207932084_7381361088130436384_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236844/438267524_1493181207932084_7381361088130436384_n.jpg)
![438270877_1844011072728717_4957129110346297223_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236845/438270877_1844011072728717_4957129110346297223_n.jpg)
![438293635_1603202827143101_2260797321378459085_n-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236846/438293635_1603202827143101_2260797321378459085_n-(1).jpg)
![438293745_1088179012291394_10865238221765108_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236847/438293745_1088179012291394_10865238221765108_n.jpg)
![438293784_1193701945400872_5356815130998897502_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/236848/438293784_1193701945400872_5356815130998897502_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
17/07/2024
Література як терапія
Усі новини