16.05.2024 09:22
Вітання з Днем вишиванки
![6645a60f79700__msg-1002097323925-134-(1).jpg 6645a60f79700__msg-1002097323925-134-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237632/6645a60f79700__msg-1002097323925-134-(1).jpg)
Для українського суспільства вишиванка вже давно не просто елемент одягу. Це - наш культурний код. Елемент ідентифікації. Символ незламності. Різноманіття вишиваних сорочок, безліч технік з різних областей України підкреслюють: ми - велика нація з потужним автентичним спадком за плечима.
І хай би як агресор не намагався довести всьому світу, що України не існує. Хай би як не намагався знищити нас протягом століть і зараз. Але Україна живе. Наші традиції живуть. Наш слід в історії нікому не стерти.
І українська вишиванка - найкраще тому підтвердження.
Вистоїмо. Збережемо. Примножимо. Зі святом!
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
19/07/2024
Підсумки «прямої лінії»
Усі новини