16.05.2024 13:35
У Запоріжжі пройшов етнофест-ярмарок
![6645ce33aa670__438270825_469105332308758_8883708769114658270_n.jpg 6645ce33aa670__438270825_469105332308758_8883708769114658270_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237686/6645ce33aa670__438270825_469105332308758_8883708769114658270_n.jpg)
Міське фольклорне свято “Етнофест” для вихованців закладів позашкільної освіти міста Запоріжжя відбулося в будинку дитячої та юнацької творчості одного з районів мста. Загалом до участі доєдналися педагоги й вихованці одразу 11 закладів позашкільної освіти з усього міста. Приурочили захід і до відзначення Дня вишиванки, яке припадає на 16 травня.
Тематикою цьогорічного «Етнофесту» обрали зелені свята - вивчення традицій українського народу, адже вже за лічені дні Україна відзначатиме католицьку Трійцю. Так, у холі закладу розгорнули виставку хенд-мейд поробок, творчих робіт дітей і педагогів з усього міста, виконаних у різних техніках.
- Допомагаємо вихованцям позашкільних закладів міста Запоріжжя розкрити свої творчі здібності. Ми виокремили кілька напрямків - художня самодіяльність, тобто художні колективи нам надали свої роботи. Це театральні колективи та декламування. Також погодилися взяти участь і хореографічні та музині колективи. – зазначила директорка закладу позашкільної освіти "Будинок дитячої та юнацької творчості" Ірина Чуприна.
Загалом всі 11 закладів позашкільної світи міста, котрі долучилися до участі у заході, підготували масштабну й різнопланову програму – кожен обрав той творчий напрямок, на котрому спеціалізується.
Кращих відзначили грамотами і призами. Цю місію поклали на запрошених членів журі, до складу якого ввійшли представники різних організацій. Це представники ГО «Запорізький колорит», Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, однієї з міських музичних шкіл та інші.
Переможців обирали у кількох номінаціях: образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, а також за театральним напрямом - фольклорні театральні колективи і декламування.
![438271016_796019215855850_6480407963019739603_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237772/438271016_796019215855850_6480407963019739603_n.jpg)
![438271605_1141695236954678_220962236010468163_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237773/438271605_1141695236954678_220962236010468163_n.jpg)
![438293629_1288529512533764_4240790416185835756_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237774/438293629_1288529512533764_4240790416185835756_n.jpg)
![438293753_948471900092387_3805473198829049861_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237775/438293753_948471900092387_3805473198829049861_n.jpg)