16.05.2024 12:44
У Запоріжжі діють графіки погодинних відключень електроенергії
![6645d380e1b4f__e269e6adca0ffcb77468de539c9739c2.jpg 6645d380e1b4f__e269e6adca0ffcb77468de539c9739c2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237706/6645d380e1b4f__e269e6adca0ffcb77468de539c9739c2.jpg)
Розпорядженням диспетчерів НЕК «Укренерго» у місті введені стабілізаційні графіки з відключення електроенергії для всіх категорій споживачів, включаючи населення.
Це вимушені заходи на території усієї держави, які пов’язані з дефіцитом електроенергії в Об’єднаній енергосистемі, спричиненим атаками рф на українські енергооб’єкти, а також зі зростанням споживання електроенергії у зв’язку із похолоданням.
Графіки погодинних відключень для мешканців Запоріжжя почали діяти з 16 травня з 06:00.
Заступник міського голови Віктор Гординський нагадав, що раніше ці обмеження були застосовані до великих підприємств, а сьогодні вже введені для населення.
- На сьогодні на території міста діють три черги погодинних відключень електроенергії. З переліком житлових будинків, які входять до кожної з них, можна ознайомитися на офіційному сайті «Запоріжжяобленерго». Станом на сьогодні це ще не остаточні дані. Вони будуть коригуватися, - зазначив Віктор Гординський.
Режим роботи графіків наступний:
- 06:00 – 10:00 – перша черга;
- 10:00 – 16:00 – відключень не передбачається;
- 16:00 – 20:00 – друга черга;
- 20:00 – 24:00 – третя черга.
Мешканців Запоріжжя закликають з розумінням поставитися до введення графіків відключення електроенергії та економити енергоспоживання у пікові години.
У разі виникнення питань запоріжці можуть звертатися до контакт-центру «15-80».
![441072250_940145264570968_267616748329786904_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/237745/441072250_940145264570968_267616748329786904_n.jpg)