17.05.2024 09:22
Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства
![66460cdbb3396__День-телекомунікацій.jpg 66460cdbb3396__День-телекомунікацій.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238080/66460cdbb3396__День-телекомунікацій.jpg)
Сьогодні - Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства.
Нам пощастило - ми живемо в епоху швидкісних інформаційних технологій. Темп життя значно прискорився в порівнянні з 1865 роком, коли в цей день, 17 травня, пройшла перша Міжнародна телеграфна конференція.
Ми вже давно не спілкуємося за допомогою телеграфу, але як і раніше обмін інформацією для суспільства надзвичайно важливий. Особливо під час війни. Зараз швидка комунікація здатна врятувати життя на фронті та вберегти від масованої загрози в тилу.
Привітаймо всіх, хто забезпечує українцям можливість спілкуватися. Всіх, хто працює у сфері інформаційних технологій, телекомунікацій, звʼязку, медіа. Бажаю всім ніколи не втрачати коннект! А ще обовʼязково дотримуватися інформаційної гігієни - зараз це надзвичайно важливо.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
19/07/2024
Підсумки «прямої лінії»
Усі новини