17.05.2024 08:55
На території Хортицького району наводять лад
![6646114b6d25f__х.jpg 6646114b6d25f__х.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238104/6646114b6d25f__х.jpg)
У всіх районах Запоріжжя тривають роботи з благоустрою.
Як повідомили у Хортицькій райадміністрації, з 10 по 16 травня до виконання робіт залучалися співробітники комунальних підприємств міста.
Так, працівники КП «ЕЛУАШ» провели підготовку автошляхів до ремонту, а також відремонтували понад тисячу кв. м асфальтового покриття на дорогах по вул. Курузова та вул. Рубана. Впродовж тижня "елуашівці" прибрали дороги від другого мосту Преображенського до Залізничного переїзду (460 кв. м), а також продовжували щоденне прибирання зупинок громадського транспорту та очищення урн на всій території району.
Впродовж минулого тижня фахівці КРБП «Зеленбуд» на території Хортицького району виконали такі роботи:
- збір сміття на площі 46 га;
- покіс трави по вул. Лахтінській, вул. Сорочинській, пр. Ювілейному, вул. Героїв 93-ї бригади, вул. М. Судця, вул. 14 Жовтня, вул. Світлій, у парку ім. Героїв Національної Гвардії України, вул. Стародніпровській, вздовж дороги від другого мосту Преображенського до Залізничного переїзду (загальна площа понад 98 тис. кв. м);
- згрібання скошеної трави (понад 28 тис. кв. м);
- підмітання пішохідних доріжок у парку імені Героїв Національної Гвардії України та парку Поколінь (понад 14 тис. кв. м);
- поливання дерев та зелених насаджень, використавши майже 60 куб. м води;
- формування крон 80 кущів, прополювання 30 одиниць хвойних чагарників та підстригання 140 метрів живоплоту по вул. Лахтінській, пр. Ювілейному та у парку імені Героїв Національної Гвардії України;
- посадка квітів та прополювання квітників по пр. Ювілейному;
- навантаження та вивезення зеленої маси.
Крім того, у рамках підготовки місць масового відпочинку до літнього періоду й звернень мешканців фахівці районної адміністрації провели роботу з орендарями земельної ділянки на пляжі в районі балки Вирва. Як результат – з території пляжу були вивезені баки зі сміттям об’ємом 8 куб. м.
![х2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238175/х2.jpg)
![х3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238176/х3.jpg)
![х5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238177/х5.jpg)
![х6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238178/х6.jpg)
![х7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238179/х7.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
17/07/2024
Література як терапія
Усі новини