Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

19.05.2024 15:00

Про роботу громадського транспорту 20 травня

6649a738e382f__664320896e090__347554893_287399000475288_6285479920688332675_n.jpg

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 20 травня роботу громадського транспорту буде організовано наступним чином:

Комунальні автобуси:

  • з Бородінського мкрн (маршрути №18, 72) та Осипенківського мкрн (маршрут №17) слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна,  вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «Завод «Запоріжкабель» - пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через  вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку.

Зважаючи на припинення обслуговування автобусного маршруту №87            «пр. Металургів-Аптека (вул.Рубана)», роботу автобусного маршруту №38 організовано через вул. Рубана та вул. Курузова за кільцевим маршрутом «БК ЗАлК – Аптека (вул. Рубана) – БК ЗАлК».

У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиці, зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини м. Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово відмінено.

Рух автобусів за маршрутом №1 «вул. Базарна - Дослідна станція» організовано від пр. Соборного по вулицям: Космічній, Олександра Говорухи, Культурній в обох напрямках руху.

Тролейбусні маршрути:

  • з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та в зворотному напрямку.
  • Тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт трамвайної колії, на перехресті вул. Діагональної та Південного шосе, рух трамвайних маршрутів №3 та №16, у період часу з 09-00 год. до 15-00 год., буде здійснюватися за маршрутами:

  • «вокзал Запоріжжя І – «Запоріжцирк» та «Павло-Кічкас – Запоріжжя Ліве».

Інші трамвайні, автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

В наслідок військової агресії рф, в схемах руху автобусних маршрутів в напрямку Заводського району можливі тимчасові зміни.

При зміні в роботі громадського транспорту інформація буде надана додатково.